Вихованці навчально-виробничих майстерень, які проживають у соціальному гуртожитку (відділенні постійного і тимчасового перебування осіб з інвалідністю), а також підопічні відділення трудотерапії центру – стали учасниками святкового вечора «Night to Shine», організованого Благодійним Фондом «Спадщина» при підтримці Tim Tebow Foundation.

8 лютого 2019 р. Одеса вперше увійшла в число міст – учасників всесвітнього руху «Night to Shine», мета якого полягає в прояві особливої уваги, поваги до людей з особливими потребами.

Яскраві, незабутні враження отримали наші хлопці-учасники цього святкового балу, вперше покатавшись в лімузині і пройшовшись по червоній доріжці під оплески організаторів. Ті, хто зазвичай не має змоги бути цілком соціально активними, отримали в цей вечір можливість бути в центрі загальної уваги, висловлювати свої думки в мікрофон на широку аудиторію, придбали в особі волонтерів підтримку і нових друзів, їхні обличчя сяяли усмішками від неймовірно теплою і душевної атмосфери , вміло створеної організаторами.