8 червня 2016 року в житті Центру реабілітації відбулася грандіозна подія – відкриття сучасного басейну в відділенні, розташованому в Суворовському районі за адресою, вул. Ак.Сахарова 30/1.

В результаті реконструкції будівлі Філії та проведених будівельних робот, із застосуванням енергозберігаючих технологій для подальшого функціонування басейну, вийшов комплекс, обладнаний роздягальнями та душовими, інвентарної кімнатою, а також затишним міні-зимовим садом.

Чаша басейну розміром 10х6 м протягом довжини змінює глибину від 0,9 м до 1,3 м. Ось і настав довгоочікуваний момент, коли діти з порушеннями розвитку – жителі Суворовського району, отримали можливість користуватися повним спектром реабілітаційних заходів, що включає і лікувальне плавання.

Звичайно ж, першими відвідувачами таких, улюблених дітьми, занять стануть вихованці груп денного перебування Філії, а також діти з порушеннями розвитку, зараховані в амбулаторне відділення. З нагоди відкриття басейну співробітниками і вихованцями Центру була підготовлена святкова програма.

Мер нашого міста Труханов Г. Л. дав старт такого важливого для нас об’єкту, перерізавши червону стрічку, спільно з директором Центру Ігоніной М.К.