Передноворічна святкова атмосфера панує в Центрі реабілітації. Триває низка заходів і Новорічних ранків. У холі центрального будівлі проходить Різдвяний ярмарок «Зимові візерунки», де представлені елементи святкового декору, створені вихованцями Майстерень під керівництвом педагогів з трудового навчання.

27 грудня гості і співробітники Центру, самі діти і батьки вихованців змогли побувати в цьому казковому королівстві Короля Фейерверкуса 1. Разом з героями новорічної казки, підготовленої вихованцями груп денного перебування будь-якого віку, всі присутні отримали можливість перейнятися атмосферою пригод, відчувши чари королеви Ночі, співпереживаючи Королю і милою принцеси, радісно зустріти Дідуся Мороза і звичайно ж побажати один одному щасливого наступаючого року у яскравої ялинки.

28 грудня вихованці інтегрованої групи разом з педагогами запросили всіх на святковий рейс в аеропорт «Морозко», який за збігом казкових обставин раптом був відкладений і герої свята: пілоти, лунатики, зірочки небесні і навіть Баба Яга все разом зібралися зустрічати Новий 2019 рік.

Веселий, яскравий свято подарували хлопці і педагоги присутнім гостям, а Дідусь Мороз обдарував дітей смачними солодощами.